BROIL KING - Grill na pellet Crown 500

 • Cena netto: 6 503,25 zł 7 999,00 zł
 • szt.
 • Paypal - Karty płatnicze i kredytowe, Credit Agricole Raty 10 x 0%, Płatność gotówką w pobraniu, Płatność przelewem, Przelewy24 - bezpieczne płatności online , Raty online, eRaty Santander Consumer Bank, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY iMoje
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

Oferowane grille gazowe i akcesoria dostarczamy w ciągu 24 h (dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Jarosław Broda 662 284 040, 602 138 644
baner

Grill na pellet

Grille na pellet to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć tradycyjny smak przyrządzanych potraw, a jednocześnie zależy im na jak największej wygodzie kontroli temperatury.


Szeroki zakres pracy, doskonała kontrola temperatury pozwalająca na prawdziwe grillowanie w stylu low and slow BBQ.

Broil King

Jak działa grill na pellet?

Broil King Pellet to grill wyposażany w zaawansowany komputer, który precyzyjnie steruje wszystkimi parametrami grilla. Grill posiada 3 sondy. Dwie sondy są odpowiedzialne za pomiar temperatury w grillowanych potrawach, trzecia sonda co 20 sekund kontroluje temperaturę we wnętrzu piekarnika.

Wszystkie dane są przekazywane do komputera, który na podstawie danych pochodzących z sensorów, czasu i tempa wzrostu temperatury decyduje przy pomocy programu o ilości pelletu jaką należy dosypać do paleniska oraz prędkości wiatraka aby uzyskać docelową temperaturę. Proces ten jest niesamowicie dokładny.

Regulator PID,w który jest wyposażony grill na pellet Broil King jest tak dokładny, że pozwala uzyskać temperaturę z marginesem błędu ± 5°C. Każda zmiana spowodowana spadkiem temperatury w otoczeniu grilla, każdorazowym otworzeniu pokrywy, zmianie pelletów jest uwzględniona przez komputer, w celu utrzymania stałej temperatury.

Grill na pellet wymaga wpięcia do kontaktu. Energia elektryczna jest wykorzystana do zasilania komputera, ślimaka, wiatraka oraz żarnika.

Na zdjęciu przekrój grilla Broil King Regal Pellet 400.

Broil King

Wymiary grilla:

 • wysokość - 110,50 cm
 • szerokość - 150 cm
 • głębokość - 65 cm
 • Waga grilla - 73 kg
 • Wymiary rusztów:
 • głębokość rusztów - 44 cm
 • szerokość rusztów - 81 cm
Broil King

Główne cechy grilla

Sterowanie za pomocą aplikacji

Darmowa aplikacja na urządzania z system iOS oraz Android za pośrednictwem Bluetooth i WiFi umożliwia kontrolowanie temperatury oraz parametrów grilla z dowolnego miejsca na świecie.

Duży i czytelny wyświetlacz

Duży i czytelny wyświetlacz nawet w słoneczny dzień pozwala odczytać komfortowo wskazania grilla. Na panelu sterowania znajdują się 3 przyciski z gotowymi ustawianiami do wędzenia 107°C, pieczenia potraw 176°C oraz grillowania 315°C. Dodatkowo seria Crown posiada umożliwia dowolne ustawianie temperatury przy pomocy przycisków.

Opalany aromatycznym drewnem

Grill zasilany jest pelletem spożywczym, czyli sprasowanymi pod ciśnieniem kapsułkami z wiórek drzewnych, zapewniając powtarzalny kształt, i stałe warunki grillowania.

Wolne opiekanie

Zakres pracy grilla od 80ºC do 315ºC to pole do popisu dla Twoich kulinarnych umiejętności. Wysokie temperatury do małych kawałków, steków i klasycznych potraw, niskie temperatury do dużych porcji wymagających wielogodzinnego opiekania.

Wbudowany termometr

Dwie sondy znajdujące się na wyposażeniu grilla po sparowaniu z przenośnym urządzeniem iOS lub Andorid umożliwiają odczyt wewnętrznej temperatury z grillowanej potrawy. Aplikacja powiadomi też o osiągnięciu docelowej temperatury.

Ruszta żeliwne dwustronne

Pokryte emalią ceramiczną zapewniają większą trwałość oraz zabezpieczają przygotowywane produkty przed przywieraniem. Żeliwo rozgrzewając się do bardzo wysokich temperatur poprawia walory smakowe przygotowywanych produktów, a zarazem zwiększa kumulację ciepła wewnątrz piekarnika, co wpływa na mniejsze zużycie pelletu.

Pojemnik na tłuszcz

Wyprofilowany pod jednorazowe aluminiowe tacki na tłuszcz, chroni Twój taras przed skapującym, rozgrzanym tłuszczem.

Tacka na popiół

Bezpośrednio pod piekarnikiem znajduje się duży pojemnik na popiół.

Wytrzymała konstrukcja

Materiały wysokiej jakości wykorzystane do produkcji grilla to znak rozpoznawczy marki Broil King. Stal o grubości 2 mm, masywna konstrukcja i 5 lat gwarancji zapewni spokojną eksploatacje przez wiele sezonów.

Pojemnik na pellet

Pojemnik mieści około 8 kg pelletów, pozwalając na wielogodzinne grillowanie, bez martwienia się o ciągłe kontrolowanie ich poziomu w pojemniku.

Intuicyjne przyciski

Aby zawsze grillowane potrawy smakowały tak samo wyśmienicie, Broil King zaimplementował przyciski pozwalające na wędzenie w 105°C, pieczenie w 175°C oraz grillowanie w temperaturze 315°C.

od 80°C do aż 315°C

Broil King na pellet posiada zakres temperatur od 80°C do aż 315°C. Możliwość ustawiania stałej temperatury o tak szerokim wachlarzu pozwala wykorzystać jedno urządzenie jako wędzarni, piekarnika i profesjonalnego grilla.

Gwarancja

  Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:
 • Piekarnik - 5 lat
 • Dwustronne żeliwne ruszta - 2 lata
 • Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata
Broil King

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.


W zestawie wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

baner
Z powodu ciągłych zmian naszej oferty, parametry produktów mogą różnić się od zawartych na stronie www.grillegazowe.pl, która nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz ma charakter poglądowy.