Moja opinia o Broil King Royal.

25-07-2023

Kolejnym grillem omówionym w serii subiektywnych artykułów, pisanych na kanwie doświadczenia sprzedawcy, serwisanta i użytkownika, będzie grill, który bardzo często oglądany jest jako pierwszy. I to ku niemu kierują się nasz myśli dopóki nie porozmawiamy ze sprzedawcą. No bo kosztuje dużo, kosztuje więcej niż grille marketowe, jest to produkt bardzo dobry jakościowo i mocny. No i to wszystko prawda. Tylko jeśli wydajemy już takie pieniądze na grilla, to może warto dołożyć jeszcze parę złotych i sprawdzić co jeszcze może stać na naszym tarasie przez najbliższe 15-20 lat.

Broil King Royal 320

Co oferuje nam Broil King Royal?

I nie zrozumcie mnie źle, ten grill jest naprawdę bardzo dobry. Może nie ma PGT, ale i tak gwarancję są stosunkowo długie, części zamienne będą dostępne przez długie lata, w końcu Broil King to marka premium. Co otrzymujemy kupując tego grilla? Trwały, odlany w całości, żeliwny piekarnik, trwałe, dwustronne, żeliwne ruszty, mocne palniki, zawory linearne. To wszystko sprawia, że na tym grillu pracuje się bardzo dobrze i długo. Piekarnik nie zdeformuje się po roku, instalacja nie rozszczelni się po dwóch latach. Jeżeli myślicie o zakupie takiego grilla to naprawdę dobra decyzja.

 

O zaletach Broil King Royal

Broil King Royal i jego cena.

Nie ma co dużo pisać. Dużo dobrych jakościowo materiałów, serwis premium, transport zza oceanu i to składa się na najniższą możliwą cenę dla tak dobrego produktu. Czy można znaleźć coś tańszego? Owszem, jednak nie ma co myśleć o jakiejkolwiek jakości. Pamiętajcie, że zawsze zostajemy do Waszej dyspozycji i możecie odrobinę ponegocjować cenę. Zapraszamy!

Dużo technologii w małym grillu.

Broil King Royal - opinie.

Często jest tak, że Royal nie jest pierwszym grillem gazowym użytkownika. Łatwo się więc domyślić, że opinie będą pozytywne, szczególnie jeśli wcześniejszy, marketowy grill zawiódł po bardzo krótkim czasie. Czy te opinie są uzasadnione? Owszem, powtórzę się, grill ten jest bardzo dobry jakościowo i wysoce funkcjonalny, jednak warto przyjrzeć się wyższym modelom, aby mieć świadomość, z czego rezygnujemy kupując Royala. Kilkaset złotych więcej może sprawić, że towarzysz naszych grillowych przygód będzie jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie i funkcjonalnie. Jeżeli chcecie wiedzieć co do zaoferowania, w porównaniu do podstawowej linii Royal, ma nieco bardziej zaawansowana technologicznie linia Monarch, zapraszam Was do obejrzenia filmiku, w którym porównują merytorycznie i szybko grille Broil King Monarch i Royal.

 

Royal vs Monarch

Podsumowanie.

Podsumowując, Broil King Royal jest bardzo dobrym wyborem. Jest to podstawowy wybór z gamy grilli gazowych Broil King. Jeżeli już na niego się zdecydujecie, pamiętajcie, że w naszym sklepie dostawa jest gratis. Mam nadzieję, że wkrótce usłyszymy się w telefonie, bądź też, przynajmniej, będziemy mieli okazję wymienić kilka zdań mailowo lub przez chat na naszej stronie. Kto lepiej się zrozumie niż pasjonaci grillowania? Zapraszamy do kontaktu. Smacznego grillowania!

Jak wybrać właściwego grilla?