Grille gazowe Broil King 2022 - którego wybrać? Cz.1

30-03-2022

Sezon grillowy w pełni, a ty nadal zastanawiasz się jakiego grilla wybrać? Bardzo cieszę się, że trafiłeś na ten filmik bo to oznacza, że rozważasz wybór jednego z najlepszych jakościowo najtrwalszych i najbardziej funkcjonalnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie grilli na świecie czyli Broil King
Ja mam na imię Damian i zajmuje się w naszej firmie serwisem. Z racji, że jesteśmy autoryzowanym, pięciogwiazdkowym partnerem Broil Kinga, również serwisem tych grilli i opowiem Państwu dzisiaj, pokażę, co Broil King ma dla Państwa w ofercie na rok 2022. Jest tego całkiem sporo, ale zawarłem wszystko w jednym filmie. Jeśli wolisz obejrzeć niż czytać, przewiń do dołu strony. Zapraszam.
W pierwszej części tego filmu opowiem Państwu, jakie linie grilli gazowych są dostępne na ten sezon, z jakimi wariacjami. Opowiem Państwu też o nomenklaturze Broil Kinga po to, aby móc łatwiej poruszać się w gąszczu tych wszystkich grilli, a jest ich naprawdę dużo, dużo na ten sezon.
W kolejnej części filmu opowiem Państwu o technologiach i funkcjonalnościach. Zrobimy to na żywym przykładzie najwyższej linii grilli gazowych Broil King, czyli na linii Imperial. Zrobimy to bardzo szczegółowo, bardzo dokładnie, tak abyście Państwo te technologie i funkcjonalności grilli dobrze zrozumieli, a wszystko po to aby w kolejnej części filmu móc porównać kolejne linie grilli gazowych Broil King porównując do tej wyższej.
Mam nadzieję, że dzięki tej wiedzy merytorycznej, postaram się merytorycznie temat wyczerpać, będziecie państwo mogli świadomie dokonać wyboru swojego grilla.
W ostatniej części podpowiem jeszcze na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę wybierając najlepszy model grilla dla siebie. Mam nadzieję, że to wszystko się spodoba.
Jeżeli pozostawi jakieś niedopowiedzenia, zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami. Zaczynajmy!
Zacznijmy od tego, że możemy klasyfikować grille gazowe Broil King na kilka różnych sposobów. Pierwsza klasyfikacja, niech będzie, po linii produktu.
Mamy dziesięć linii grill gazowy Broil King na ten sezon i zaczynając od najwyższych będzie to Imperial, Regal, Baron, Signet i Monarch - to jest pięć linii które mają pełne PGT, czyli pełnym Performance Grilling Technology
O tym co to jest to powiem Państwu dokładnie później, oraz pięć niższych linii, które mają niepełne PGT czyli Crown, Royal, Gem, Porta Chef (grill turystyczny) oraz BK.
Kolejna klasyfikacja ze względu na to czy grill ma być mobilny, z szafką na kółkach, czy też do zabudowy. Jeżeli do zabudowy to czy ma mieć szafkę pod spodem czy nie.
Kolejna klasyfikacja, w jaki sposób grill ma być zasilany - czy z butli propanem, bądź też mieszanką Propan Butan, czy też z linii podpiętej do gazu ziemnego.